نماد اعتماد الکترونیکی

تعداد مطالب نشريه:5670
تعداد پست وبلاگ ها:5177
تعداد نظرات وبلاگ ها:9667
تعداد نظرات نشريه:5853
بازديد مطالب نشريه:550476
بازديد اشعار وبلاگ ها:5716302
تعداد کاربران:1508
تعداد وب لینک ها:131

قاسم بحرانی

قاسم بحرانی
دهم آذر ماه ۱۳۵۹ در شهر بردخون از استان بوشهر زاده شدم . لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم ، و به تدریس در مدارس متوسطه منطقه بردخون  مشغولم .
فعالیت ادبی را از سال های دبیرستان آغاز کردم، اما بطور حرفه ای از سال ۸۸ شروع شد. در بیشتر قالب های ادبی اثر دارم ولی بیشتر به سرودن پهلوی ، رباعی و شعر کوتاه سپید و هایکو می پردازم . همچنین به سرودن شعر گویشی نیز علاقه زیادی دارم و در قالب پهلوی کارهایی ارائه داده ام.
اوائل کار در جشنواره  های کشوری و استانی شرکت می کردم و بعضا مقام هایی کسب می نمودم. اما چند سال است بنا به دلایلی در هیچ جشنواره ای شرکت نداشته ام .
نزدیک به هفت سال است که در فضای مجازی-فیس بوک- با همراهی دوست دیرینه ام شهراد میدری عزیز درگروه پهلوی ، به ارائه اثر و نقد و بررسی فعالیت داریم.
مدتی است قصد چاپ آثارم را دارم اما هنوز به جمع بندی در این زمینه نرسیده ام.
مدتها به نوازندگی نی هفت بند مبادرت داشته ام ، که موسیقی و حس خاص آن در سرودن شعر کمک زیادی برایم بوده است.البته بدلیل گرفتاری و نداشتن وقت برای تمرین نزدیک به چهار سال است که نی را بوسیده ام و کنار گذاشته ام.

نبود آسان شدم دیوانه شعر
بدون شمع و شب پروانه شعر
بساط زندگی را پهن کردم
میان واژه ها همخانه ی شعر
"قاسم بحرانی"

«تمامي كالاها و خدمات اين وبسایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»
طراحي و پياده سازي سايت: شماره تماس جهت طراحي سايت