بازگشت یورگن لوکادیا؟ پرسپولیس نمی تواند این ستاره را بخرد!


آفتاب نیوز :

یورگن لوکادیا ستاره فصل گذشته هلندی «پرسپولیس» که به دلیل بازی خوبش در این تیم بسیار محبوب است، با انتشار مطلبی از ایران همبازی شد. لوکادیا که برای فعالیت های تبلیغاتی خود در اینستاگرام به فالوورهای ایرانی خود نیاز دارد، هر از گاهی در مورد ایران یا دوران حضورش در پرسپولیس پست می گذارد. با این حال، آخرین داستان او درباره ایران کمی حاشیه بود.

با پایان یافتن لیگ چین در یکی دو هفته آینده و عملکرد خوب لوکادیا در این کشور، خیلی ها فکر می کردند داستان او از ایران به این معناست که او می خواهد برای بازگشت به پرسپولیس چراغ سبز نشان دهد. حتی برخی پا را فراتر گذاشتند و مدعی شدند که لوکادیا در تهران واقع شده است. اما پیگیری های ما نشان می دهد که این موضوع صحت ندارد و این بازیکن در تهران حضور ندارد.

در مورد احتمال بازگشت ستاره هلندی باید بگوییم که این موضوع صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس هیچ برنامه ای برای بازگشت این بازیکن ندارد. لیست پرسپولیس پر است و امکان جذب بازیکن جدید وجود ندارد. همچنین پس از امضای قرارداد با نبیل بهوی سوئدی، باشگاه پرسپولیس به سقف بودجه خود رسیده و در حال حاضر قادر به جذب بازیکن جدید نیست.

علاوه بر موارد فوق لوکادیا در حال حاضر با یک باشگاه چینی قرارداد دارد و پرسپولیس در حال حاضر فرصت جذب چنین بازیکنی را ندارد. پرسپولیسی ها باید تا نیم فصل با همین بازیکنان به کار خود ادامه دهند و در نقل و انتقالات زمستانی بتوانند با حذف چند بازیکن از لیست خود بازیکنان جدید بیاورند.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

Unlocking the Excitement: An Introduction to Live Cams
بازی انفجار: همه چیزی که باید در مورد این بازی هیجان انگیز بدانید
کتاب کار ریاضی: راهنمای عملی برای تقویت مهارت‌های ریاضی
Welcome to Your Dream Home: House with Acreage for Sale
Welcome to Realtor Canada: Your Ultimate Guide to Buying and Selling Real Estate
شرط بندی بازی انفجار: راهی معتبر برای کسب درآمد آنلاین
تماس با ما